Pokud se vám vzhled a rozložení stránek líbí - pak mě to velice těší! Všechny mnou vytvořené stránky si majitelé většinou chtějí spravovat sami,aby nemuseli složitě přeposílat třeba fotky..takže mají 100% přístup k editoru stránek a jejich současná podoba tak může být jiná,než mnou původně vytvořená(jedná se tak pouze o vzhled) Pokud by jste měli zájem pro vaši činnost o podobné,neváhejte a napište mi na email armanoluji@email.cz a můžete je v krátké době také vlastnit     Hezký den přeje webmaster Lucie

Základní výcvik poslušnosti a obrany psů

Vítejte na stránkách Základní kynologické organizace č.166 Teplice, která zde působí již od roku 1965. Zabýváme se výcvikem základní poslušnosti a ovladatelnosti štěňat, začínajících i pokročilých psů všech velikostí, plemen i rodinných mazlíčků .

Oblastní výstava NO 2010

zdroj : www.sherak.cz

Oblastní výstava německých ovčáků 12. 9. 2010

rozhodčí : ing. Novotný

Výsledky tříd psů

třída dorostu:

  • VN1 - Arex von der Pelzmühle - velmi nadějný 1.
    • (Eros vom Haus Portofino, Forma von der Leiegegend)

třída mladých:

  • VD1 - Hasso Sinensis Bohemia - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
    • (Erik vom Elzmündungsraum, Odessa Sinensis Bohemia)
  • VD2 - Kenvelo Krásnoočko - velmi dobrý 2.
    • (Rando vom Team Fiemereck, Monky Krásnoočko)
  • VD3 - Yasko Sherak - velmi dobrý 3.
  • VD4 - Perry Provocativo - velmi dobrý 4.
  • D - Cir z Jan-Ru - dobrý
    • (Chari z Esagilu, Vikina z Milberku)
  • Dandy z Milberku - nenastoupil
    • (Chari z Esagilu, Qvindy z Milberku)

třída dospívajících:

  • VD1 - Gert Ro-Kop Bohemia - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
  • VD2 - Chasan Vepeden - velmi dobrý 2.
    • (Querry ze Stříbrného kamene, Agáta Vepeden)
  • Dorex Hartis Bohemia - nenastoupil

třída pracovní:

  • V1 - Hoco Perazma - výborný 1., Vítěz třídy, Oblastní vítěz
    • (Banderas du Domaine du Parc, Csilla Sarandon)
  • V2 - Heč Mariko Bohemia - výborný 2.
    • (Quinn od Policie ČR, Dama z Mrámiku)
  • V3 - Pit vom Fuchsstein - výborný 3.
    • (Tom van Leefdaalhof, Yana vom Fuchsstein)
  • VD - Squall ze Stříbrného kamene - velmi dobrý
    • (Enzo vom Clausberg, Miky ze Stříbrného kamene)



 


Výsledky tříd fen

třída dorostu:

  • VN1 - Pippi z Arnultovic - velmi nadějný 1.
    • (Dax de Intercanina, Anne z Arnultovic)
  • VN2 - Vara ze Šumavské stráže - velmi nadějný 2.
    • (Nagan ze Šumavské stráže, Wendi ze Šumavské stráže)
  • VN3 - Pair Anrebri - velmi nadějný 3.

třída mladých:

  • VD1 - Infinity Krásnoočko - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
    • (Rando vom Team Fiemereck, Meggan Krásnoočko)
  • VD2 - Saba z Herodesova domu - velmi dobrý 2.
    • (Yang Sorex, Lana z Herodesova domu)
  • VD3 - Ysabella Sherak - velmi dobrý 3.
  • VD4 - Miky Anrebri - velmi dobrý 4.
  • VD5 - Hessie Ro-Kop - velmi dobrý 5.
    • (Marius vom Gross-Zünder, Brenda Valean)
  • Ricci Ze Šumavské stráže - nenastoupil
    • (Chalif Framato Rolau, Wendi ze Šumavské stráže)
  • Xantia Schreidon - nenastoupil

třída dospívajících:

  • VD1 - Dolce-Vita Krásnoočko - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
    • (Rando vom Team Fiemereck, Lana Krásnoočko)
  • VD2 - Wirginia Schreidon - velmi dobrý 2.
  • VD3 - Chemie Mariko Bohemia - velmi dobrý 3.
    • (Inkas vom Salztablick, Dama z Mrámiku)
  • VD4 - Jackie Středohor - velmi dobrý 4.
  • VD5 - Aryn Ivako - velmi dobrý 5.
    • (Xaron Hartis Bohemia, Kony Stříbrné doly)
  • VD6 - Gotika Aritar Bastet - velmi dobrý 6.
    • (Mic von der Kine, Prema Aritar Bastet)
  • Zaira Kone-Golds - nenastoupil
    • (Neo Kone-Golds, Queen Kone-Golds)

třída pracovní:

  • V1 - Jordan Jarbo - výborný 1., Vítěz třídy, Oblastní vítěz
  • V2 - Lilly zur Medbacher Mühle - výborný 2.
    • (Greif v. Karl-May Höhle, Victoria vom Team Fiemereck)
  • V3 - Desiree z Herodesova domu - výborný 3.
    • (Jango Clark, Lana z Herodesova domu)
  • VD - Laura z Dvořákova sadu - velmi dobrý
    • (Xant z Jirkova dvora, Channy z Dvořákova sadu)
  • D - Pepermint Krásnoočko - dobrý
    • (Habib Krásnoočko, Judita z Vrátnej doliny)
  • Ema z Cagova ráje - nenastoupil
    • (Yang Venušina sopka, Essi Hartis Bohemia)
  • Namba Majorův háj - nenastoupil
    • (Uras von der Schwarzen Nister, Feibi Majorův háj)
  • Nina ze Šumavské stráže - nenastoupil
    • (Wilko vom Fichtenschlag, Quena ze Šumavské stráže)

teplice-10-jordan-jarbo-3271.jpg
Ceny na výstavu

Ceny na výstavu

Ysabella Sherak

Ysabella Sherak

Ysabella Sherak

Ysabella Sherak

 tř. mladé feny

tř. mladé feny

Yasko Sherak

Yasko Sherak

Yasko Sherak

Yasko Sherak

tř. prac. feny

tř. prac. feny

tř. prac. feny

tř. prac. feny

Jordan Jarbo

Jordan Jarbo

yasko-18m-3637.jpg
Yasko Sherak

Yasko Sherak

Ysabella Sherak

Ysabella Sherak

 
ST 17:00 - 18:00 h Základní poslušnost, Školka pro štěňata - zavřeno
SO 14:15 - 15:15 h Základní poslušnost, Školka pro štěňata
NE 15:00 - 16:00 h Základní poslušnost, Škoka pro štěňata - přechodně uzavřeno

Případné změny budou uvedeny v Novinkách.

 
Oudie aport a.jpg
Figurant : Radek Kahula

Neděle

VIZ NOVINKY


 
Samantha 1.jpg
Rebel 5.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "7244"
Made by armanoluji@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one