Pokud se vám vzhled a rozložení stránek líbí - pak mě to velice těší! Všechny mnou vytvořené stránky si majitelé většinou chtějí spravovat sami,aby nemuseli složitě přeposílat třeba fotky..takže mají 100% přístup k editoru stránek a jejich současná podoba tak může být jiná,než mnou původně vytvořená(jedná se tak pouze o vzhled) Pokud by jste měli zájem pro vaši činnost o podobné,neváhejte a napište mi na email armanoluji@email.cz a můžete je v krátké době také vlastnit     Hezký den přeje webmaster Lucie

Základní výcvik poslušnosti a obrany psů

Vítejte na stránkách Základní kynologické organizace č.166 Teplice, která zde působí již od roku 1965. Zabýváme se výcvikem základní poslušnosti a ovladatelnosti štěňat, začínajících i pokročilých psů všech velikostí, plemen i rodinných mazlíčků .

Klubová výstava vítězů Polička 2010

zdroj : www.sherak.cz  chovatelská stanice německých ovčáků majitelky Petry Knihové

21. a 22. 8. 2010

Klubová výstava vítězů Polička

Kluboví vítězové roku 2010:

Klubová výstava vítězů Polička 2010 Klubová výstava vítězů Polička 2010 Klubová výstava vítězů Polička 2010


 

  • VA1 - Iris Suché Lazce - výborný V-A 1, CAC, Klubový vítěz
    • (Padaroko Dany Květ, Cessi z Hrabství Danpi)
Klubová výstava vítězů Polička 2010 Klubová výstava vítězů Polička 2010



 



 

třídy pracovní:


třída pracovní psi

(rozhodčí Ing. Karel Strouhal)

  • VA1 - Brix Hartis Bohemia - výborný V-A 1, CAC, Klubový vítěz
  • VA2 - Ingo Moravia Kar-Mi - výborný V-A 2, Res.CAC
  • VA3 - Karlos d´Ulmental - výborný V-A 3
  • VA4 - Garp z Lintichu - výborný V-A 4
    • (Canses von Suentelstein, Galia Almett)
  • VA5 - Faros Vantaris - výborný V-A 5
  • VA6 - Odix Vitaxis - výborný V-A 6
  • V1 - Xantos z Agíru Bohemia - výborný 1.
  • V2 - Fedor Mir-Jar - výborný 2.
  • V3 - Enzo vom Fichtenschlag-Zwinger - výborný 3.
    • (Quando vom Sofienwald, Hansie vom Fichtenschlag)
  • V4 - Hardy Gard Bohemia - výborný 4.
    • (Apolo Gard Bohemia, Flinta Gard Bohemia)
  • V5 - Mir z Arnultovic - výborný 5.
    • (Markus vom Status Quo, Holly z Arnultovic)
  • V6 - Kimon Kondi Nova - výborný 6.
  • V7 - Eiko z Agíru Bohemia - výborný 7.
    • (Ray vom Fichtenschlag, Vicky Vitaxis)
  • V8 - Quinny Wolfeland - výborný 8.
    • (Nero Wolfeland, Mira Wolfeland)
  • V9 - Virus Ze Zevlova dvora - výborný 9.
    • (Uran Ro-Kop, Zora Dolmina)
  • V10 - Eros z Agíru Bohemia - výborný 10.
    • (Ray vom Fichtenschlag, Vicky Vitaxis)
  • V11 - Yro Vlady-Sal - výborný 11.
    • (Pit Kozlíkov dvor, Questa Vlady-Sal)
  • V12 - Swan Perunius Bohemia - výborný 12.
  • V13 - Chary z Esagilu - výborný 11.
    • (Jaguar Aritar Bastet, Fidži z Esagilu)
  • V14 - Geralt Ibis Bohemia - výborný 14.
    • (Irsuz Veracruz, Afrodita Ibis Bohemia)
  • V15 - Onix z Prodašic - výborný 15.
    • (Onyx Vitaxis, Laky z Prodašic)
  • V16 - Charon Mirtan Bohemia - výborný 16.
  • V17 - Amon Brandy´s Bohemia - výborný 17.
    • (Lewis Ro-Kop Bohemia, Brandy Bohemia Danol)
  • V18 - Urf z Jirkova dvora - výborný 18.
    • (Mambo z Pohraniční stráže, Bona z Jirkova dvora)
  • V19 - Okim u Alfréda - výborný 19.
    • (Quin od Policie ČR, Ivery z Františkovy zahrady)
  • V20 - Ax z Kuřimského háje - výborný 20.
    • (Hasko vom Gern-Tal, Pira Hartis Bohemia)
  • V21 - Ox z Jirkova dvora - výborný 21.
    • (Reno Jipo-Me, Holy z Vajsbachu)
  • V22 - Baron Rauneko - výborný 22.
    • (Prex von der Wannsee, Flammee Clark)
  • V23 - Žen z Jirkova dvora - výborný 23.
    • (Quanto Jipo-Me, Chery z Jirkova dvora)
  • V24 - Karamel Anrebri - výborný 24.
    • (Ellute von der Mohnwiese, Emilka Anrebri)
  • V25 - Francesco Anrebri - výborný 25.
    • (Frankie Anrebri, Píďa Anrebri)
  • V26 - Troy Hartis Bohemia - výborný 26.
    • (Javir vom Talka Marda, Pira Hartis Bohemia)
  • V27 - Virgil Hartis Bohemia - výborný 27.
    • (Broocke vom Alpaland, Erika z Atarova dvora)
  • V28 - Nord Suché Lazce - výborný 28.
    • (Nilo z Kyjovského Údolí, Armína Suché Lazce)
  • V29 - Macky Anrebri - výborný 29.
    • (Frankie Anrebri, Yalli vom Salztalblick)
  • V30 - Terence Hill Anrebri - výborný 30.
    • (Javir vom Talka Marda, Gizi Anrebri)
  • VD - Tobiáš Anrebri - velmi dobrý
    • (Javir vom Talka Marda, Gizi Anrebri)
  • VD - Lirr u Alfréda - velmi dobrý
    • (Hektor vom Talka Marda, Ina z Eharu)

třída pracovní feny

(rozhodčí Ing. Jiří Novotný)



 

třídy dospívajících:


třída dospívajících psi

(rozhodčí ing. Karel Strouhal)

  • VD1 - Negus Moravia Kar-Mi - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
  • VD2 - Cak Hartis Bohemia - velmi dobrý 2.
  • VD3 - Richi Riwal Hof - velmi dobrý 3.
    • (Yoker vom Leithawald, Iska Riwal Hof)
  • VD4 - Olaf z Agíru Bohemia - velmi dobrý 4.
    • (Roy Terrae Lupiae, Anja z Agíru Bohemia)
  • VD5 - Yannick Maserau - velmi dobrý 5.
    • (Pear vom Hasenborn, Roxi Maserau)
  • VD6 - Quin Suché Lazce - velmi dobrý 6.
    • (Gio vom Frankengold, Armína Suché Lazce)
  • VD7 - Carvey Hartis Bohemia - velmi dobrý 7.
  • VD8 - Nero z Arnultovic - velmi dobrý 8.
    • (Paer vom Hasenborn, Demira z Arnultovic)
  • VD9 - Hill Hortim Bohemia - velmi dobrý 9.
    • (Esko aus der Brunnenstrasse, Anda Dlhá roveň)
  • VD10 - Sony z Folinku - velmi dobrý 10.
    • (Dargo z Folinku, Frya z Folinku)
  • VD11 - Quinto z Agíru Bohemia - velmi dobrý 11.
    • (Floro degli Achei, Xini z Agíru Bohemia)
  • VD12 - Sarko Pla-Ren - velmi dobrý 12.
  • VD13 - Ceyss Hartis Bohemia - velmi dobrý 13.
  • VD14 - Icco z Gargamellu - velmi dobrý 14.
    • (Arko vom Butjenter Land, Viktoria Anrebri)
  • VD15 - Xork v. d. Dongmiran - velmi dobrý 15.
    • (Tyson vom Kottersbusch, Pischa von der Zenteiche)
  • VD16 - Quenn z Agíru Bohemia - velmi dobrý 16.
    • (Floro degli Achei, Xini z Agíru Bohemia)

třída dospívajících feny

(rozhodčí ing. Jiří Novotný)



 

třídy mladých:


třída mladých psi

(rozhodčí pan Albín Majsniar)

  • VD1 - Fresch Nová Jamina - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
    • (Queno Framato Rolau, Lantana z Lintichu)
  • VD2 - Zlatan d´Ulmental - velmi dobrý 2.
    • (Zerxis vom Osterberger Land, Ully d´Ulmental)
  • VD3 - Puerto Rico Provocativo - velmi dobrý 3.,
  • VD4 - Semi z Agíru - velmi dobrý 4.
  • VD5 - Excel z Leutschau - velmi dobrý 5.
    • (Haribal Qstionn, Helen Astina)
  • VD6 - Enzo z Leutschau - velmi dobrý 6.
    • (Haribal Qstionn, Helen Astina)
  • VD7 - Riff z Agíru - velmi dobrý 7.
    • (Elmo vom Hühnegrab, Tammy vom Wildsteiger Land)
  • VD8 - Jil Vlady-Sal - velmi dobrý 8.
    • (Nemo von der Lengernheide, Vina Vlady-Sal)
  • VD9 - Alex Pančavská stezka - velmi dobrý 9.
    • (Imman Avax Hof, Dorsi Mir-Jar)
  • VD10 - Xandy z Prodašic - velmi dobrý 10.
    • (Marko Kuver, Quina z Prodašic)
  • VD11 - Bachtiary Bej od Guvernéra - velmi dobrý 11.
    • (Shrek Stříbrné doly, Merrylu Leptáč)
  • VD12 - Perry Provocativo - velmi dobrý 12.
  • VD13 - Donatello Orsi Bohemia - velmi dobrý 13.
  • VD14 - Koral Anrebri - velmi dobrý 14.
  • VD15 - Jeff Mirtan - velmi dobrý 15.
  • VD16 - Jacob z Gargamellu - velmi dobrý 16.

třída mladých feny

(rozhodčí pan Albín Majsniar)

  • VD1 - Zaira z Kyjovského údolí - velmi dobrý 1., Vítěz třídy
  • VD2 - Olivie z Lipé Moravia - velmi dobrý 2.
    • (Zerxis vom Osterberger Land, Jela z Lipé Moravia)
  • VD3 - Vega Clark - velmi dobrý 3.
  • VD4 - Chanel Vantaris - velmi dobrá 4.
  • VD5 - Chanel Mir-Jar - velmi dobrý 5.
    • (Baxter do Monticans, Daira Mir-Jar)
  • VD6 - Ylia Fabare Bohemia - velmi dobrý 6.
    • (Viki z Podradbuzí, Lotty von der Piste Trophe)
  • VD7 - Donna Polux Bohemia - velmi dobrý 7.
  • VD8 - Heny z Lijavy - velmi dobrý 8.
  • VD9 Chiara Mir-Jar - velmi dobrý 9.
    • (Baxter do Monticans, Daira Mir-Jar)
  • VD10 - Yscha Fabare Bohemia - velmi dobrý 10.
    • (Viki z Podradbuzí, Lotty von der Piste Trophe)
  • VD11 - Wenga Perunius Bohemia - velmi dobrý 11.
  • VD12 - Vanta z Ostrowskiej Sfory - velmi dobrý 12.
  • VD13 - Finlandia Slezin Lovan - velmi dobrý 13.
    • (Queno Framato Rolau, Waša Slezin Lovan)
  • VD14 - Renni Arcus - velmi dobrý 14.
  • VD15 - Hannie vom Haus Kirschental - velmi dobrý 15.
    • (Panjo vom Kirschental, Duxie vom Kirschental)
  • VD16 - Gassi z Lijavy - velmi dobrý 16.
    • (Dargo z Folinku, Sandy z Podradbuzí)
  • VD17 - Karuma z Gilanu - velmi dobrý 17.
  • VD18 - Josefina Mirtan Bohemia - velmi dobrý 18.
  • VD19 - Tina z Likonu - velmi dobrý 19.
    • (Max Rumina Moravia, Lentilka z Likonu)
  • VD20 - Elizabeth Orsi Bohemia - velmi dobrý 20.
  • VD21 - Anemoi Hexer - velmi dobrý 21.
    • (Max Rumina Moravia, Lentilka z Likonu)
  • VD22 - Jolie z Gargamellu - velmi dobrý 22.
  • VD23 - Juno Mirtan - velmi dobrý 23.
  • VD24 - Dolce Vita Krásnoočko - velmi dobrý 24.,
    • (Rando vom Team Fiemereck, Lana Krásnoočko)
  • VD25 - Jessica Mirtan Bohemia - velmi dobrý 25.
  • VD26 - Afra ze Zelené terasy - velmi dobrý 26.
    • (Onix z Prodašic, Xandra z Pohraničního polesí)
  • VD27 - Justine Boharina - velmi dobrý 27.
  • VD28 - Terra z Likonu - velmi dobrý 28.
    • (Max Rumina Moravia, Lentilka z Likonu)
  • VD29 - Chipsy z Pohraničního polesí - velmi dobrý 29.
    • (Xelo z Pohraničního polesí, Agi z Pohraničního polesí)
  • VD30 - Chilli z Pohraničního polesí - velmi dobrý 30.
    • (Xelo z Pohraničního polesí, Agi z Pohraničního polesí)
  • VD31 - Lamda Ornis Bohemia - velmi dobrý 31.
    • (Charis Hartis Bohemia, Anes Ornis Bohemia)



 

třídy dorostu:


třída dorost II psi

(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)

  • VN1 - Vantor Gard Bohemia - velmi nadějný 1.
  • VN2 - Arex von der Pelzmühle - velmi nadějný 2.
    • (Eros vom Haus Portofino, Forma von der Leiegegend)
  • VN3 - Vando Gard Bohemia - velmi nadějný 3.
  • VN4 - Hasso Sinensis Bohemia - velmi nadějný 4.
    • (Erik vom Elzmündungsraum, Odessa Sinensis Bohemia)
  • VN5 - Joker Astina - velmi nadějný 5.
  • VN6 - Chico Ladeco - velmi nadějný 6.
  • VN7 - Quido Provocativo - velmi nadějný 7.
  • VN8 - Gall Hartis Bohemia - velmi nadějný 8.
  • VN9 - Champ Ladeco - velmi nadějný 9.
  • VN10 - Dux Abides - velmi nadějný 10.
  • VN11 - Olaf Rumun ze Zlechova - velmi nadějný 10.

třída dorost II feny

(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)

  • VN1 - Pepsi Z Lipé Moravia - velmi nadějný 1.
    • (Unkas vom Steilen Ufer, Jela z Lipé Moravia)
  • VN2 - Heda Hartis Bohemia - velmi nadějný 2.
  • VN3 - Xixi Clark - velmi nadějný 3.
    • (Erik von Elzmundungsraum, Olympia Clark)
  • VN4 - Felicity Avax Hof - velmi nadějný 4.
  • VN5 - Ivana Mir-Jar - velmi nadějný 5.
    • (Vanos van Noort, Daira Mir-Jar)
  • VN6 - Cherry Ladeco - velmi nadějný 6.
  • VN7 - Wanta Clark - velmi nadějný 7.
    • (Gio vom Frankengold, Lexy Clark)
  • VN8 - Zebie Fabare Bohemia - velmi nadějný 8.
  • VN9 - Pippi z Arnultovic - velmi nadějný 9.
    • (Dax de Intercanina, Anne z Arnultovic)
  • VN10 - Chanel Hartis Bohemia - velmi nadějný 10.
  • VN11 - Isidora Mir-Jar - velmi nadějný 11.
    • (Vanos van Noort, Daira Mir-Jar)
  • VN12 - Christie Hartis Bohemia - velmi nadějný 12.

třída dorost I psi

(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)

třída dorost I feny

(rozhodčí pan Vítězslav Fiala)




 

 
ST 17:00 - 18:00 h Základní poslušnost, Školka pro štěňata - zavřeno
SO 14:15 - 15:15 h Základní poslušnost, Školka pro štěňata
NE 15:00 - 16:00 h Základní poslušnost, Škoka pro štěňata - přechodně uzavřeno

Případné změny budou uvedeny v Novinkách.

 
Oudie aport a.jpg
Figurant : Radek Kahula

Neděle

VIZ NOVINKY


 
Samantha 1.jpg
Rebel 5.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "7244"
Made by armanoluji@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one